WAKE PARK TBG

O NAS

Czasem jest tak, że trafia nas coś od pierwszego razu.
Tak, to właśnie Wake Park TBG!  Nie możecie się bardziej mylić!

Jezioro Tarnobrzeskie przytłoczy Was swoim specyficznym urokiem, zawładnie sercami i umysłami. Wiemy od samego początku, że to jest miejsce, w którym chcielibyście się zrelaksować, pływać na wake`u i bawić się ze znajomymi.

2 lata ciężkiej pracy, poświęceń i wyrzeczeń zaowocowały powstaniem tego wyjątkowego miejsca. Te dwa lata nauczyły mnie uporu i walki o niesamowite miejsce dla WAS.

Wiem, że na końcu drogi jest spełnienie nie tylko mojego marzenia ale każdego miłośnika wake, wiec dążąc do realizacji planu powtarzałem sobie: 

                                                                   Have a nice wake !

Grzegorz Leboda

Założyciel

Bardzo długo łudziliśmy się nadzieją, że ktoś podejmie się utworzenia wypasionego miejsca, gdzie moglibyśmy uprawiać nasze ulubione sporty. Nic takiego jednak się nie działo.

Czas mijał, a ja marzyłem, by mieć pod domem miejsce, w którym moglibyśmy realizować swoje pasje. Miejsce, gdzie wiele osób będzie mogło uprawiać różne zwariowane sporty, a także dzielić się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi. Miejsce, które będzie kojarzyć się z dobrze spędzonymi chwilami.

Wreszcie dojrzałem i doszedłem do wniosku, że czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce. Szybko zrodził się plan w mojej głowie, gdzie będzie przyjemnie nie tylko z nazwy.
Tak powstał projekt Wake Park TBG.
Zapraszam wszystkich.

Grzegorz Leboda

Nasza ekipa

Rafał

Wszystko ma swój początek...

Grzesiek.jpg
Grzegorz

Zakręcony wakeboarder

Kacper

Ja mogę, ty możesz, każdy może...

MówiĄ o NAS

"

Super atmosfera i warunki dla każdego wakeboardera i nie tylko - polecam!

"

Wake Park TBG to świetne miejsce nie tylko na naukę ale na dobra zabawę dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania.

"

Myślałem, że za pierwszym razem nie dam rady. Okazało się że w Wake Park TBg są ludzie kompetentni i już po 30 minutach śmigałem na desce. To było SUPER !